Podpořte nás

Najít zvíře
Náš příběh - zrod appky

Jsme malý rodinný tým o dvou a půl členech a dvanácti psích tlapkách. Jsme nadšení pejskaři, našim domem prošla řada pejsků, které jsme měli v “dočasce”, tedy zvíře odebrané či odložené z nevhodných podmínek, týrané, z množíren, několik z nich nám natolik přirostlo k srdci, že s námi už zůstali…. Všechna zvířata procházela veterinárním ošetřením, což zahrnovalo i čipování a registrování do různých registrů.
Venčení takovýchto pejsků bývá poněkud oříšek, stačil jeden zběsilý úprk dočaskového pejska a nás přepadla myšlenka, jak lze takové ztracené zvíře podle čipu vlastně dohledat a kde vůbec hledat…???
Během jedné takové noci se díky strachu o zaběhlého pejska zrodil nápad propojit všechny registry a umožnit tak hledat rychle, efektivně, vše najednou. A dalším dnem jsme rozběhli dlouhou trať na cestě za správně fungující a pomáhající appkou.

Naši aplikaci provozujeme od roku 2019, využívají ji především útulky, veterináři, občanská sdružení, neziskovky… jsme rádi a hrdí, že aplikace pomáhá.
Vývoj, provoz a údržbu platíme sami, aplikace je bezplatná.
Pokud Vás náš příběh, snaha a naše appka oslovila, budeme moc rádi, když nás podpoříte. Slovem, zprávou a nebo nás pozvěte třeba na kafe 🙂. Upřímně děkujeme ❤️👍.


Pozvi jednoho z nás kafe - 30 Kč ☕️

Kup pamlsek pro pejsky - 40 Kč 🐶

Pozvi oba na dvě kafe - 60 Kč ☕️☕️

Kup sváču - 75 Kč 🍔

Pozvi mě na oběd - 130 Kč 🍕

Kup pleny nejmladšímu členovi týmu - 200 Kč 👶